Nechali jste na sebe kontakt ve formuláři níže? Skvělé. Obratem se vám ozvu, probereme jak si vaši vysněnou dovolenou představujete.

PRVNÍ NÁVRH

Na základě informací od vás pak připravím první návrh dovolené, kde najdete: jaké místa na Bali vám doporučuji navštívit, jak vypadá ubytování v jednotlivých oblastech, jaké výlety podniknete a na kolik vás to celé vyjde.

PLATBA

Jste s návrhem dovolené spokojeni? Báječné. Poprosím vás o platbu za konzultaci a mezitím dokončím detailní itinerář, který ode mne pak získáte.

ITINERÁŘ

A jak takový itinerář vypadá? Přehledný dokument, kde najdete detailní plán své dovolené den po dnu, v jaké části Bali se budete pohybovat, odkazy na rezervaci ubytování, plán výletů, rozpis transferů po Bali i na sousední ostrovy, položkový rozpočet. S tímto podrobným plánem získáte také tipy na restaurace, masáže … a podobné služby v okolí vašeho ubytování.

TÍM TO NEKONČÍ

Zasláním tabulky to samozřejmě nekončí. V rámci konzultaci získáváte mne, jako delegáta na telefonu. Jsem zde pro vás před i během vaší dovolené, abych zodpověděla všechny vaše dotazy. Během dovolené pak ode mne dostáváte jednotlivé pokyny a informace k výletům a přesunům na svůj whatsapp (popřípadě jinde, pokud vám whatsapp nevyhovuje či jej nevyužíváte).

Rádi cestujete na vlastní pěst, ale v nové destinaci rádi využijete rady a zkušenosti lokálního člověka? Tak pak je konzultace produkt právě pro vás. Poznávejte Bali naplno a bezstarostně.