“Ztratit se je skvělá cesta k sobě samé,”

a kde jinde se ztratit než na ostrově bohů, na Bali. Nečekej “ pojede kamarádka, si najdeš přítele co Tě vezme na dovolenou, bude víc peněz, bude méně práce,…” a pokud se chceš vydat na cestu poznání krás a tak trochu i sama sebe, řekni ano a JEĎ. Abys to měl/a jednodušší, tak jsem pro Tebe připravila 14 dní kde Ti dám přičichnout k pravým Bali vibes.

Jóga, cestování po ostrově, surfování, komunitní večírky, jídlo všech chutí a barev, rozmazlování v masážních salónech… Vydáš se na cestu, která Tě zavede do dvou nádherných lokalit Bali. První část strávíš na jižním poloostrově, kde se nachází krásné jógové studia s výhledem na oceán, krásné pláže, přátelská surfová komunita a je to část Bali, která je mi domovem, takže Tě ráda nechám nahlédnout do života na ostrově Bali. Poté se přesuneš do srdce Bali, kde se nachází skutečný spirituální klenot. Největší a nejkrásnější jógové centrum na ostrově, kam se sjíždí jogíni z celého světa. Nekonečná džungle a výlety plné balijské kultury. Chceš toto všechno zažít? Nádech, výdech. A jdeme na to:

Základní informace:

délka pobytu: 12 nocí *
ubytování: v hotelech kategorii 3-4*, samostatný pokoj s klimatizací vč. snídaně*
program:

  • pravidelné lekce jógy v místních jógových studiích (v AJ)
  • 2 poznávací výlety po krásách středního Bali
  • první týden navštívíte krásné pláže jižného poloostrova, druhý týden pro změnu prozkoumáte místní džungli
  • možnost zajištění surfových lekcí, kurzu vaření či návštěvy významného meditačního centra
  • ochutnáte všemožné dobroty od mořských plodů přes čerstvé ovoce až po místní speciality (vegani, celiatici či vegetariáni si přijdou také na své, Bali je králoství dobrého jídla všeho druhu)
  • večerní akce: živé koncerty, chill na pláži, komunitní akce, hudební rytmy na pláži či v jednom z baru na útesu, estatické tance

cena: 26 900 Kč
cena zahrnuje: ubytování na 12 nocí, transfér na/z letiště soukromým klimatizovaným vozem, transfér mezi ubytováními uprostřed pobytu, 2 celodenní výlety po Bali, cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu, vlastní webovou stránku, která vás provede vaší dovolenou, non-stop asistenci během vašeho pobytu na whatsappu, nabídku fakultativních výletů, zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

* cena odpovídá obsazení pokoje 1 osobou a délkou 12 nocí, zde jsou další varianty:
10 nocí – 24 900 Kč
14 nocí – 28 900 Kč
A kdybys chtěla vyrazit s kamarádkou, tak cena zájezdu v případě obsazení pokoje 2 osobami:
10 nocí – 18 900 Kč
12 nocí – 20 900 Kč
14 nocí – 22 900 Kč

Jóga pro singles – část první

Na letišti Tě vyzvedne náš řidič s řádným balijským přivítáním (kdo nás zná, tak ví že naše klienty vítáme stylově) a odveze Tě do první lokality tvého pobytu. Čekat na Tebe bude samostatný pokoj s velkou postelí, klimatizací a vlastní koupelnou. Lokalita ubytování je vybrána taková, aby sis pěšky došel/došla jak do jógového centra, tak na pláž, na večeři nebo večer na drink. A kam Tě tvoje nohy neunesou, tak si můžeš půjčit kolo nebo si domluvit taxi, není drahé. Vybrat si můžeš ze dvou jógových center, jedno s výhledem na pláž pořádá denně dvě lekce a nebo druhé, kde probíhají lekce od rána do večera a speciální workshopy. Lekce probíhají v anglickém jazyce a určitě se některé z lekcí potkáme. Přes den se pak vydej na místní pláž, doporučím Ti kdy se zajet podívat na velké vlny a pány surfaře, jak to tam krájí a nebo si udělej výlet do jednoho z denní plážových barů. To je vážně skvělý zážitek. A pokud budeš chtít, tak je možné se domluvit na lekci surfování s anglicky mluvícím instruktorem (někdy je možnost i česky mluvícího).
Když se začne stmívat, tak budeš vědět kam si zajít na krásný západ slunce, kde ochutnat místní dobroty a nebo si zajít na vyhlášený poke bowl. A když budeš chtít protancovat cvičky (čti: bosé nohy) na živou hudbu na pláži, vím přesně kam Tě poslat. Prostě, to že se vydáváš na dovolenou sama neznamená, že ji budeš sama celou trávit.

Jóga pro singles – část druhá

Tělo je rozhýbáno, posun času dospaný, oceánské vlny Ti propláchly dutiny a tak je správný čas se přesunout do středního Bali, které je právem pokládáno za klenot spirituálního ducha. Vítej v místě, kam se sjíždí jogíni z celého světa aby zažili atmosféru, kterou jinde na světě by marně hledali. Ubytováná/ý budeš v hezkém ubytování v docházkové vzdálenosti od největšího jógového centra Bali, kde lekce začínají už v 6 ráno a mnohdy končí pozdě večer. Místo, kde budeš chtít trávit celé dny. Moc ráda se podělím o tipy na mé oblíbené lektory a speciální eventy, jako je například výuka bojového tance Capoeira od indonéské legendy Madeiry. Zároveň vyrazíš na poznání pravého Bali, poznáš blíže místní kulturu, pojedeš na výlet na největší rýžové pole, navšítívíš staré chrámy nebo se vykoupeš u překrásného vodopádu.
A pokud stejně jako já jsi fanoušek dobrého jídla, tak tipů kam si zajít na výborné vegetariánské kari, grilovanou rybu nebo místní “campur” mam v rukávu spousty.