PROČ JÁ?

Třetím rokem objevuji krásy Bali a nemůžu si je nechat pro sebe. Každý den se znovu zamilovávám do diverzity tohoto krásného ostrova, a proto navrhuji zájezdy jako kombinaci několika oblastí na Bali. Vybírám ubytování, které je buď unikátní svojí polohou anebo designem. Aby samotný pobyt byl zážitkem. K tomu přidávám výlety po okolí Bali na míru vašim očekáváním.

Díky tomu zažijete svou dovolenou naplno. Půjčím si slova svých klientů Radky a Petra: „ Díky Já na Bali jsme za 2 týdny viděli, zažili a užili si toho více, než jindy stihneme za 3 dovolené“. A o mi jde. A pokud chcete zpomalit a jen si užít odpočinek, Bali nabízí spousty možností a ne jen lehátko na pláži.

Sázím na osobní přístup ke každému klientovi, páru, rodině. Jsem jedno velké ucho a zajímá mne, jak jste si Bali vysnili ve svých představách. Nechte pak na mně, abych tyto sny proměnila v realitu. A hlavně neodletíte do exotiky, daleko od domova, sami. Předem i během vašeho pobytu jsem tu pro vás, abych vám se vším poradila a vše zařídila.

A na jaká místa vás vezmu? Na ta, na která se sama moc ráda vracím. Pryč od davů turistů, na místa s příběhem, do přírody, která vás uhrane svojí krásou a barevností, na jídla, která nebudete chtít přestat jíst, a na masáže a jiné odpočinkové aktivity, na které budete ještě hodně dlouho vzpomínat. Taková jsem já. Jana. Já na Bali.