Že léto v Čechách nemůže mít balijský nádech? To víte, že může. A s námi si jej můžete užít a okusit jaká jednou vaše dovolená na Bali bude – plná pohody, dobrého jídla a nezadržitelných záchvatů smíchu. Vítejte na pobytech s Já na Bali v Čechách.

12.-14.6.2020, Prachovské skály, obsazeno

4.-6.9.2020, Jizerské hory, 10 volných míst

První víkend máme za sebou a v plné parádě a už si můžete do diářků zapisovat další dva víkendy, které nás čekají. Jelikož půlka složení víkendu v Prachovských skalách byla z Ostravy (klobouk dolu holky, že jste jely takovou dálku), tak jsme se rozhodly další víkend uspořádat v krásných Jizerských horách. A na co se můžete těšit? No tak zaprvné na nezadržitelné záchvaty smíchu. Za druhé na úžasné rána plná jógy a pak brunche v pravém slova smyslu – dobroty, prosseco poteče proudem a to vše na terásce naší nádherné roubenky. Za třetí na přírodu, kterou budeme obklopeni a v sobotu si uděláme hezký výhled do kopečků s piknikem. Těšíte se už tolik jako já? ANO? Tak čti dál.

Víkend 4.-6.9.2020

Lokace: Roubená chatka v Rokytnici nad Jizerou
Ubytování: ve 4 pokojích od 3 do 5 lůžek
Doprava: vlastní, varianta A autem: kdo pojede z Prahy, tak se domluvíme na car sharingu, varianta B: autobusem z Černého Mostu do Rokytnice nad Jizerou (cenově vychází zhruba stejně, podle počtu osob v autě)
Strava: 2x snídaně ve stylu Já na Bali (prosseco, čerstvé ovoce, napečené dobroty sladké i slané, káva,..), 1x svačina na celodenní výlet, 1x opekání grilování. Obědy a večeře pak po vlastní ose (ze zkušenosti jsme obědy vynechaly, jak jsme byly najedené ze snídaně a jednu večeři dáme v místní moc dobrý restauraci)
Cena: 3 000 Kč (záloha 1 500 Kč)
Cena obsahuje: ubytování v roubené chatě, v případě cesty autobusem transfér od autobusové zastávky k baráčku a zpět, 2x skvělý brunch, 1x svačina do hor, 1x grilovačka vč. příloh

Rezervace předběžná je pro 16 osob a platí do 23.8.2020. Záloha 1 500 Kč splatná s rezervací. Rezervace posílejte nejpozději do 23.8.2020 na účet 123-1349510227/0100. Doplatek pak k 30.8., nebo klidně pošlete celou částku najednou s rezervací. Jak se Vám to bude hodit.

A jaký program nás čeká na obouch víkendech?

Pátek

odpoledne – odjezd z Prahy/Ostravy
večer – mezi 18 – 19 hodinou – ubytování, seznámení, grilování, popíjení lahodných moků 🙂 prostě dobrá zábava

Sobota

ráno – probuzení, možnost ranní jógy (každá po vlastní ose, nebo se nějak domluvíme) nebo cvičení
dopoledne – snídaně ve stylu Já na Bali, žádné spěchání a jen vychutnávání
odpoledne – výlet po kopečkách v okolí, zdoláme nějaký ten vrchol protože je potřeba si udělat fotku vrcholovku
večer – dobrá večeře po návratu v místní restauraci a podle chuti posedíme, dáme si skleničku, zahrajeme nějaké společenské hry, budeme si povídat o cestování a o Bali

Neděle

ráno – probuzení, možnost ranní jógy (každá po vlastní ose, nebo se nějak domluvíme) nebo cvičení
dopoledne – snídaně ve stylu Já na Bali, žádné spěchání a jen vychutnávání
odpoledne – možnost výletu po okolí

Tak neváhej a napiš mi email – “Jedu Jani!” na adresu info@janabali.cz a pak se jen těš 🙂